Продажба - Апартамент 170 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
588 500 €
3462 €/m²
Property 52004 photo 1
Property 52004 photo 2
Property 52004 photo 3
  • Обектен код 52004
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 170 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 4 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 170 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 45387
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
501 228 € 3740 €/m²
  • Обектен код 52440
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
775 000 € 9011 €/m²
  • Обектен код 42318
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
545 547 € 5682 €/m²
  • Обектен код 52379
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин