Продажба - Апартамент 96 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
545 547 €
5683 €/m²
Property 52379 photo 1
Property 52379 photo 2
Property 52379 photo 3
Property 52379 photo 4
Property 52379 photo 5
Property 52379 photo 6
Property 52379 photo 7
Property 52379 photo 8
Property 52379 photo 9
Property 52379 photo 10
Property 52379 photo 11
Property 52379 photo 12
Property 52379 photo 13
Property 52379 photo 14
Property 52379 photo 15
Property 52379 photo 16
Property 52379 photo 17
Property 52379 photo 18
  • Обектен код 52379
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 96 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 96 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2944 €/m²
  • Обектен код 52060
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 46938
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
465 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 46528
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин