Продажба - Апартамент 112 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
520 000 €
4643 €/m²
Property 46938 photo 1
Property 46938 photo 2
Property 46938 photo 3
Property 46938 photo 4
Property 46938 photo 5

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 112 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
440 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 56483
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
495 000 € 9900 €/m²
  • Обектен код 46550
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
570 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 46530
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 5058 €/m²
  • Обектен код 48791
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
524 300 € 4946 €/m²
  • Обектен код 56595
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин