Продажба - Апартамент 134 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
501 228 €
3741 €/m²
Property 52440 photo 1
Property 52440 photo 2
Property 52440 photo 3
Property 52440 photo 4
Property 52440 photo 5
Property 52440 photo 6
Property 52440 photo 7
Property 52440 photo 8
Property 52440 photo 9
Property 52440 photo 10
Property 52440 photo 11
Property 52440 photo 12
Property 52440 photo 13
  • Обектен код 52440
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 134 m²
  • Площ на участък 128 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 134 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
460 000 € 3194 €/m²
  • Обектен код 45818
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
523 000 € 3463 €/m²
  • Обектен код 56549
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5670 €/m²
  • Обектен код 46944
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 42405
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
611 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 45513
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
475 000 € 3492 €/m²
  • Обектен код 44977
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин