Продажба - Апартамент 151 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
523 000 €
3464 €/m²
Property 56549 photo 1
Property 56549 photo 2
Property 56549 photo 3
Property 56549 photo 4
Property 56549 photo 5
Property 56549 photo 6
Property 56549 photo 7
Property 56549 photo 8
Property 56549 photo 9
Property 56549 photo 10
Property 56549 photo 11
Property 56549 photo 12
Property 56549 photo 13
Property 56549 photo 14

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 151 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
475 000 € 3492 €/m²
  • Обектен код 44977
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
574 000 € 5917 €/m²
  • Обектен код 49050
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 000 € 4925 €/m²
  • Обектен код 43979
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
465 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 43904
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 3395 €/m²
  • Обектен код 51998
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 51967
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин