Продажба - Апартамент 134 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
455 000 €
3396 €/m²
Property 51998 photo 1
Property 51998 photo 2
Property 51998 photo 3
  • Обектен код 51998
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 134 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 1

Details

  • Брой стаи: 1
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 4 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 134 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 250 € 4515 €/m²
  • Обектен код 56122
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 55886
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2232 €/m²
  • Обектен код 43905
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 51970
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 52332
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
611 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 45513
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин