Продажба - Апартамент 187 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
460 000 €
2460 €/m²
Property 58680 photo 1
Property 58680 photo 2
Property 58680 photo 3
Property 58680 photo 4
Property 58680 photo 5
Property 58680 photo 6

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 187 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
588 500 € 3461 €/m²
  • Обектен код 52004
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
665 000 € 4925 €/m²
  • Обектен код 43979
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 500 € 3759 €/m²
  • Обектен код 45725
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49364
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин