Продажба - Апартамент 162 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
395 000 €
2438 €/m²
Property 52081 photo 1
Property 52081 photo 2
Property 52081 photo 3
Property 52081 photo 4
Property 52081 photo 5
Property 52081 photo 6
  • Обектен код 52081
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 162 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 34000 m
  • Разстояние до летището: 47 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 162 кв.м В Никосии. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 51032
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
326 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 51953
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
374 000 € 3309 €/m²
  • Обектен код 56084
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 000 € 4579 €/m²
  • Обектен код 52530
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин