Продажба - Апартамент 48 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
335 611 €
6992 €/m²
Property 49736 photo 1
Property 49736 photo 2
Property 49736 photo 3
Property 49736 photo 4
Property 49736 photo 5
Property 49736 photo 6
Property 49736 photo 7
Property 49736 photo 8
Property 49736 photo 9
Property 49736 photo 10
Property 49736 photo 11

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 48 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
332 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 49704
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
461 000 € 4852 €/m²
  • Обектен код 49717
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3468 €/m²
  • Обектен код 55973
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
403 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 46017
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин