Продажба - Апартамент 306 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пафос
280 000 €
915 €/m²
Property 63204 photo 1
Property 63204 photo 2
Property 63204 photo 3
Property 63204 photo 4

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 306 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
330 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52027
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 52308
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
289 000 € 3612 €/m²
  • Обектен код 49150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин