Продажба - Апартамент 86 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
235 000 €
2733 €/m²
Property 52312 photo 1
Property 52312 photo 2
Property 52312 photo 3
Property 52312 photo 4
Property 52312 photo 5
Property 52312 photo 6
Property 52312 photo 7
Property 52312 photo 8
Property 52312 photo 9
Property 52312 photo 10
  • Обектен код 52312
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 86 m²
  • Площ на участък 206 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м В Протарасе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина.

Продажба
216 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 45658
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 1911 €/m²
  • Обектен код 57185
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
236 000 € 2712 €/m²
  • Обектен код 48367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
333 600 € 3238 €/m²
  • Обектен код 52281
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 52073
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
298 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 52506
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3484 €/m²
  • Обектен код 55971
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин