Продажба - Апартамент 54 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
216 000 €
4000 €/m²
Property 45658 photo 1
Property 45658 photo 2
Property 45658 photo 3
Property 45658 photo 4
  • Обектен код 45658
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 54 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до край. град: 10 km
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 54 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система.

Продажба
215 000 € 2828 €/m²
  • Обектен код 43903
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3298 €/m²
  • Обектен код 52260
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 44804
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 48935
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 1542 €/m²
  • Обектен код 52190
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
245 000 € 2207 €/m²
  • Обектен код 56912
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин