Продажба - Апартамент 175 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
270 000 €
1543 €/m²
Property 52190 photo 1
Property 52190 photo 2
  • Обектен код 52190
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 175 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 175 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
373 680 € 3460 €/m²
  • Обектен код 52435
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 52072
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 2574 €/m²
  • Обектен код 52058
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 46298
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 2730 €/m²
  • Обектен код 52956
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин