Продажба - Апартамент 141 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
385 000 €
2730 €/m²
Property 52956 photo 1
Property 52956 photo 2
Property 52956 photo 3
Property 52956 photo 4
Property 52956 photo 5
Property 52956 photo 6
Property 52956 photo 7
Property 52956 photo 8
Property 52956 photo 9
Property 52956 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2600 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 141 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
524 300 € 4946 €/m²
  • Обектен код 56595
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 4437 €/m²
  • Обектен код 45572
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
523 000 € 3463 €/m²
  • Обектен код 56549
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
498 780 € 3416 €/m²
  • Обектен код 56121
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
455 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 51970
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин