Продажба - Апартамент 155 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Parekklisia
384 000 €
2477 €/m²
Property 56918 photo 1
Property 56918 photo 2
Property 56918 photo 3
Property 56918 photo 4
Property 56918 photo 5
Property 56918 photo 6
  • Обектен код 56918
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 155 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Parekklisia (Лимасол)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3200 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 155 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 52082
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 46530
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
403 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 46017
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 46015
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
435 000 € 3198 €/m²
  • Обектен код 45768
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
465 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 46528
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин