Продажба - Апартамент 130 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия Строволос
Цена от 315 000 €
2423 €/m²

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 40000 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 130 кв.м В Никосии в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
374 000 € 3309 €/m²
  • Обектен код 56084
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 50925
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
460 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 52061
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 3198 €/m²
  • Обектен код 45768
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49364
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин