Продажба - Апартамент 192 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
341 000 €
1776 €/m²
Property 51995 photo 1
Property 51995 photo 2
Property 51995 photo 3
Property 51995 photo 4
Property 51995 photo 5
  • Обектен код 51995
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 192 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 1

Details

  • Брой стаи: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 192 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
373 680 € 3460 €/m²
  • Обектен код 52435
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 3061 €/m²
  • Обектен код 49653
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
289 000 € 3612 €/m²
  • Обектен код 49150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 52073
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 51969
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин