Продажба - Апартамент 135 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
300 000 €
2222 €/m²
Property 51969 photo 1
Property 51969 photo 2
Property 51969 photo 3
Property 51969 photo 4
Property 51969 photo 5
Property 51969 photo 6
  • Обектен код 51969
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 135 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 135 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 48824
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 832 € 4110 €/m²
  • Обектен код 47492
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 3082 €/m²
  • Обектен код 49789
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 48935
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52027
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин