Продажба - Апартамент 115 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия Агланция
260 000 €
2261 €/m²
Property 49190 photo 1
Property 49190 photo 2
Property 49190 photo 3
Property 49190 photo 4
Property 49190 photo 5
Property 49190 photo 6

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 40000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 115 кв.м В Никосии в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 52308
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 47061
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 48935
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
246 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 50453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 48889
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 50925
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2193 €/m²
  • Обектен код 52182
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин