Продажба - Апартамент 96 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 230 000 €
2396 €/m²
Property 48889 photo 1
Property 48889 photo 2
Property 48889 photo 3
Property 48889 photo 4
Property 48889 photo 5
Property 48889 photo 6
  • Обектен код 48889
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 96 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 96 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
320 000 € 3298 €/m²
  • Обектен код 52260
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
246 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 50453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 43345
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2358 €/m²
  • Обектен код 42395
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 52096
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 52129
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин