Продажба - Апартамент 124 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
Цена от 230 000 €
1855 €/m²
Property 45784 photo 1
Property 45784 photo 2
Property 45784 photo 3
Property 45784 photo 4
  • Обектен код 45784
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 124 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 40000 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 124 кв.м В Никосии в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
197 000 € 2010 €/m²
  • Обектен код 47216
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2090 €/m²
  • Обектен код 45776
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 48824
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3061 €/m²
  • Обектен код 49653
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
283 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 43128
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 52465
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1542 €/m²
  • Обектен код 52190
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин