Продажба - Апартамент 110 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
Цена от 230 000 €
2091 €/m²
Property 45776 photo 1
Property 45776 photo 2
Property 45776 photo 3
Property 45776 photo 4
Property 45776 photo 5
  • Обектен код 45776
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 110 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 40000 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м В Никосии в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
250 000 € 2358 €/m²
  • Обектен код 42395
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 1837 €/m²
  • Обектен код 45780
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 40899
  • Квадратура 93 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 48824
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2582 €/m²
  • Обектен код 51525
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3298 €/m²
  • Обектен код 52260
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин