Продажба - Апартамент 91 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пафос
235 000 €
2582 €/m²
Property 51525 photo 1
Property 51525 photo 2
Property 51525 photo 3
Property 51525 photo 4
Property 51525 photo 5
Property 51525 photo 6
Property 51525 photo 7
Property 51525 photo 8
Property 51525 photo 9
Property 51525 photo 10
Property 51525 photo 11
Property 51525 photo 12
Property 51525 photo 13

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 2
  • разстояние до морето: 570 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 91 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
252 000 € 3360 €/m²
  • Обектен код 43123
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
299 953 € 3029 €/m²
  • Обектен код 47493
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
283 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 43128
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 1911 €/m²
  • Обектен код 57185
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
197 000 € 2010 €/m²
  • Обектен код 47216
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 51494
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 3041 €/m²
  • Обектен код 43886
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 44950
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 400 m

Абонамент за бюлетин