Продажба - Апартамент 102 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пафос
Цена от 195 000 €
1912 €/m²
Property 57185 photo 1
Property 57185 photo 2
Property 57185 photo 3
Property 57185 photo 4
Property 57185 photo 5
Property 57185 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2300 m

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, 4 холове с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
280 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 47061
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3484 €/m²
  • Обектен код 55971
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 56141
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 52093
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1683 €/m²
  • Обектен код 47072
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 46526
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
190 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 52137
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 46190
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 52465
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 52184
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин