Продажба - Апартамент 132 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
270 000 €
2045 €/m²
Property 52465 photo 1
Property 52465 photo 2
Property 52465 photo 3
Property 52465 photo 4
Property 52465 photo 5
  • Обектен код 52465
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 132 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 2600 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 132 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 52524
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 51494
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 46015
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2934 €/m²
  • Обектен код 52009
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
332 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 49704
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин