Продажба - Апартамент 108 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
Цена от 245 000 €
2269 €/m²
Property 51494 photo 1
Property 51494 photo 2
Property 51494 photo 3
Property 51494 photo 4
Property 51494 photo 5
Property 51494 photo 6
Property 51494 photo 7
Property 51494 photo 8
Property 51494 photo 9
Property 51494 photo 10
Property 51494 photo 11
Property 51494 photo 12
Property 51494 photo 13
Property 51494 photo 14
Property 51494 photo 15
Property 51494 photo 16
  • Обектен код 51494
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 108 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 108 кв.м В Пафосе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, една кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
355 000 € 2191 €/m²
  • Обектен код 45076
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 1837 €/m²
  • Обектен код 45780
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3061 €/m²
  • Обектен код 49653
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин