Продажба - Апартамент 145 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
314 150 €
2167 €/m²
Property 52043 photo 1
Property 52043 photo 2
Property 52043 photo 3
Property 52043 photo 4
Property 52043 photo 5
Property 52043 photo 6
Property 52043 photo 7
  • Обектен код 52043
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 145 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 145 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина.

Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 2627 €/m²
  • Обектен код 52183
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 52061
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 52072
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 52096
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин