Продажба - Апартамент 121 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
297 500 €
2459 €/m²
Property 52049 photo 1
Property 52049 photo 2
Property 52049 photo 3
Property 52049 photo 4
Property 52049 photo 5
  • Обектен код 52049
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 121 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 121 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
275 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 52093
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 55886
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 1204 €/m²
  • Обектен код 52026
  • Квадратура 332 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 51969
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3061 €/m²
  • Обектен код 49653
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин