Продажба - Апартамент 108 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
380 000 €
3519 €/m²
Property 52358 photo 1
Property 52358 photo 2
Property 52358 photo 3
Property 52358 photo 4
Property 52358 photo 5
  • Обектен код 52358
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 108 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 108 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
333 600 € 3238 €/m²
  • Обектен код 52281
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 52332
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 2574 €/m²
  • Обектен код 52058
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
366 000 € 3238 €/m²
  • Обектен код 51966
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
426 300 € 4900 €/m²
  • Обектен код 45126
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 49702
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин