Продажба - Апартамент 87 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
426 300 €
4900 €/m²
Property 45126 photo 1
Property 45126 photo 2
Property 45126 photo 3
Property 45126 photo 4
Property 45126 photo 5
  • Обектен код 45126
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 87 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 4437 €/m²
  • Обектен код 45572
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
362 320 € 3517 €/m²
  • Обектен код 52434
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2627 €/m²
  • Обектен код 52183
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 55886
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин