Продажба - Апартамент 160 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
505 000 €
3156 €/m²
Property 51520 photo 1
Property 51520 photo 2
Property 51520 photo 3
Property 51520 photo 4
Property 51520 photo 5
Property 51520 photo 6
Property 51520 photo 7
Property 51520 photo 8
  • Обектен код 51520
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 160 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
550 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 49253
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 3554 €/m²
  • Обектен код 49563
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
426 300 € 4900 €/m²
  • Обектен код 45126
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
580 000 € 4873 €/m²
  • Обектен код 56484
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4269 €/m²
  • Обектен код 52193
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 49702
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин