Продажба - Апартамент 118 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Мутагака
Цена от 555 000 €
4703 €/m²
Property 49702 photo 1
Property 49702 photo 2
Property 49702 photo 3
Property 49702 photo 4
Property 49702 photo 5
Property 49702 photo 6
Property 49702 photo 7
Property 49702 photo 8
Property 49702 photo 9
Property 49702 photo 10
Property 49702 photo 11
Property 49702 photo 12
Property 49702 photo 13
Property 49702 photo 14
Property 49702 photo 15
Property 49702 photo 16
Property 49702 photo 17
Property 49702 photo 18
Property 49702 photo 19
Property 49702 photo 20
Property 49702 photo 21
Property 49702 photo 22
Property 49702 photo 23
Property 49702 photo 24
Property 49702 photo 25

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 960 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 118 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
475 000 € 3492 €/m²
  • Обектен код 44977
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
785 000 € 10466 €/m²
  • Обектен код 42319
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
465 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 43904
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
648 000 € 3724 €/m²
  • Обектен код 46927
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 42405
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин