Продажба - Апартамент 145 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 705 000 €
4862 €/m²
Property 46531 photo 1
Property 46531 photo 2
Property 46531 photo 3
Property 46531 photo 4
Property 46531 photo 5
Property 46531 photo 6
Property 46531 photo 7
  • Обектен код 46531
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 145 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 145 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
611 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 45513
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
574 000 € 5917 €/m²
  • Обектен код 49050
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
565 000 € 5231 €/m²
  • Обектен код 41661
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
877 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 50531
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин