Продажба - Апартамент 75 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
785 000 €
10467 €/m²
Property 42319 photo 1
Property 42319 photo 2
Property 42319 photo 3
Property 42319 photo 4
  • Обектен код 42319
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 75 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
890 000 € 2479 €/m²
  • Обектен код 42415
  • Квадратура 359 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 4193 €/m²
  • Обектен код 36447
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
649 000 € 4635 €/m²
  • Обектен код 41451
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42437
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
975 000 € 3228 €/m²
  • Обектен код 46122
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин