Продажба - Апартамент 161 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 550 000 €
3416 €/m²
Property 49253 photo 1
Property 49253 photo 2
Property 49253 photo 3
  • Обектен код 49253
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 161 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 161 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 4297 €/m²
  • Обектен код 44293
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
501 228 € 3740 €/m²
  • Обектен код 52440
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 46938
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин