Продажба - Апартамент 135 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
470 000 €
3481 €/m²
Property 47015 photo 1
Property 47015 photo 2
Property 47015 photo 3
Property 47015 photo 4
Property 47015 photo 5
Property 47015 photo 6
Property 47015 photo 7
Property 47015 photo 8
Property 47015 photo 9
Property 47015 photo 10
Property 47015 photo 11
Property 47015 photo 12
Property 47015 photo 13
Property 47015 photo 14
  • Обектен код 47015
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 135 m²
  • Площ на участък 38 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 135 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 45123
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
698 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 45770
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
498 780 € 3416 €/m²
  • Обектен код 56121
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 48944
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 52061
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин