Продажба - Апартамент 139 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Меса Гейтония
Цена от 400 000 €
2878 €/m²
Property 48944 photo 1
Property 48944 photo 2
Property 48944 photo 3
Property 48944 photo 4
Property 48944 photo 5

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 139 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
360 000 € 2627 €/m²
  • Обектен код 52183
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 52525
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 55886
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52027
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 547 € 5682 €/m²
  • Обектен код 52379
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
523 000 € 3463 €/m²
  • Обектен код 56549
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин