Продажба - Апартамент 120 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
756 126 €
6301 €/m²
Property 52380 photo 1
Property 52380 photo 2
Property 52380 photo 3
Property 52380 photo 4
Property 52380 photo 5
Property 52380 photo 6
Property 52380 photo 7
Property 52380 photo 8
Property 52380 photo 9
Property 52380 photo 10
Property 52380 photo 11
Property 52380 photo 12
Property 52380 photo 13
Property 52380 photo 14
Property 52380 photo 15
Property 52380 photo 16
Property 52380 photo 17
Property 52380 photo 18
Property 52380 photo 19
Property 52380 photo 20
  • Обектен код 52380
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 120 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
622 000 € 4676 €/m²
  • Обектен код 41303
  • Квадратура 133 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
711 000 € 4740 €/m²
  • Обектен код 41313
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
700 000 € 5035 €/m²
  • Обектен код 38567
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
893 000 € 3899 €/m²
  • Обектен код 41310
  • Квадратура 229 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42437
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин