Продажба - Апартамент 229 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
893 000 €
3900 €/m²
Property 41310 photo 1
Property 41310 photo 2
Property 41310 photo 3
Property 41310 photo 4
Property 41310 photo 5
Property 41310 photo 6
Property 41310 photo 7
Property 41310 photo 8
Property 41310 photo 9
  • Обектен код 41310
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 229 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 229 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Обектен код 48950
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 44953
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Обектен код 54581
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 6338 €/m²
  • Обектен код 55950
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4968 €/m²
  • Обектен код 38532
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
785 000 € 10466 €/m²
  • Обектен код 42319
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин