Продажба - Апартамент 161 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
800 000 €
4969 €/m²
Property 38532 photo 1
Property 38532 photo 2
Property 38532 photo 3
Property 38532 photo 4
Property 38532 photo 5
Property 38532 photo 6
Property 38532 photo 7
Property 38532 photo 8
Property 38532 photo 9
  • Обектен код 38532
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 161 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 161 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Обектен код 37329
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
974 000 € 5975 €/m²
  • Обектен код 46932
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 42405
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 37282
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин