Продажба - Апартамент 164 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Тихонас
1 200 000 €
7317 €/m²
Property 48950 photo 1
Property 48950 photo 2
Property 48950 photo 3
Property 48950 photo 4
Property 48950 photo 5
Property 48950 photo 6
Property 48950 photo 7
Property 48950 photo 8
Property 48950 photo 9
Property 48950 photo 10

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 164 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
1 250 000 € 6793 €/m²
  • Обектен код 9798
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Обектен код 43651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Обектен код 41267
  • Квадратура 265 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Обектен код 49051
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Обектен код 39435
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
974 000 € 5975 €/m²
  • Обектен код 46932
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин