Продажба - Апартамент 142 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
900 000 €
6338 €/m²
Property 55950 photo 1
Property 55950 photo 2
Property 55950 photo 3
Property 55950 photo 4
Property 55950 photo 5
Property 55950 photo 6
Property 55950 photo 7
Property 55950 photo 8
Property 55950 photo 9
Property 55950 photo 10
Property 55950 photo 11
Property 55950 photo 12
Property 55950 photo 13
Property 55950 photo 14
Property 55950 photo 15

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 850 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 142 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 200 € 3641 €/m²
  • Обектен код 37868
  • Квадратура 206 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Обектен код 41320
  • Квадратура 299 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
850 000 € 8947 €/m²
  • Обектен код 41552
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 4968 €/m²
  • Обектен код 38532
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
875 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 56071
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин