Продажба - Апартамент 130 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
555 000 €
4269 €/m²
Property 52193 photo 1
Property 52193 photo 2
  • Обектен код 52193
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 130 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 4 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 130 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
510 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 52332
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 51970
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
460 000 € 3216 €/m²
  • Обектен код 41881
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
745 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42023
  • Квадратура 196 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
465 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 43904
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин