Продажба - Апартамент 196 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
745 000 €
3801 €/m²
Property 42023 photo 1
Property 42023 photo 2
Property 42023 photo 3
Property 42023 photo 4
Property 42023 photo 5
Property 42023 photo 6
  • Обектен код 42023
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 196 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 196 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
974 000 € 5975 €/m²
  • Обектен код 46932
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 2479 €/m²
  • Обектен код 42415
  • Квадратура 359 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 5259 €/m²
  • Обектен код 41277
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
900 000 € 6338 €/m²
  • Обектен код 55950
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 44971
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
665 500 € 3759 €/m²
  • Обектен код 45725
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин