Продажба - Апартамент 113 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
366 000 €
3239 €/m²
Property 51966 photo 1
Property 51966 photo 2
Property 51966 photo 3
Property 51966 photo 4
Property 51966 photo 5
Property 51966 photo 6
Property 51966 photo 7
Property 51966 photo 8
  • Обектен код 51966
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 113 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 80 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 113 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
523 000 € 3463 €/m²
  • Обектен код 56549
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3893 €/m²
  • Обектен код 46087
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 50616
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 6875 €/m²
  • Обектен код 55941
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин