Продажба - Апартамент 399 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия Център Лефкосия - Никозия
430 000 €
1078 €/m²
Property 64775 photo 1
Property 64775 photo 2
Property 64775 photo 3

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 399 кв.м В Никосии. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
388 800 € 4800 €/m²
  • Обектен код 45121
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин