Продажба - Апартамент 98 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
300 000 €
3061 €/m²
Property 49653 photo 1
Property 49653 photo 2
Property 49653 photo 3
Property 49653 photo 4
Property 49653 photo 5
Property 49653 photo 6
Property 49653 photo 7
  • Обектен код 49653
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 98 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 98 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 52050
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
362 320 € 3517 €/m²
  • Обектен код 52434
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 52073
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
299 953 € 3029 €/m²
  • Обектен код 47493
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2760 €/m²
  • Обектен код 52168
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 46526
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 52129
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 52093
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин