Продажба - Апартамент 76 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
250 000 €
3289 €/m²
Property 52050 photo 1
Property 52050 photo 2
Property 52050 photo 3
Property 52050 photo 4
Property 52050 photo 5
Property 52050 photo 6
Property 52050 photo 7
Property 52050 photo 8
Property 52050 photo 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 51494
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 52465
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
299 953 € 3029 €/m²
  • Обектен код 47493
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
362 320 € 3517 €/m²
  • Обектен код 52434
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин