Продажба - Апартамент 102 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
265 000 €
2598 €/m²
Property 52309 photo 1
Property 52309 photo 2
Property 52309 photo 3
Property 52309 photo 4
Property 52309 photo 5
Property 52309 photo 6
Property 52309 photo 7
Property 52309 photo 8
Property 52309 photo 9
Property 52309 photo 10
Property 52309 photo 11
  • Обектен код 52309
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 102 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м В Протарасе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
250 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 48935
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
298 000 € 2568 €/m²
  • Обектен код 46089
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 46015
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин