Продажба - Апартамент 87 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 250 000 €
2874 €/m²
Property 48935 photo 1
Property 48935 photo 2
Property 48935 photo 3
Property 48935 photo 4
Property 48935 photo 5
  • Обектен код 48935
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 87 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
255 000 € 1902 €/m²
  • Обектен код 45778
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2359 €/m²
  • Обектен код 50921
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3695 €/m²
  • Обектен код 44295
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
216 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 45658
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2191 €/m²
  • Обектен код 45076
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин